Сторінки

Сторінки

Колектив всеукраїнської громадської організації «Союз «Народна Пам'ять» закликає повідомляти про місця невідомих або забутих поховань жертв світових воєн, громадянських конфліктів та політичних репресій.

Ми протягом багатьох років шукаємо загиблих і повертаємо з небуття їх імена.

Ми віримо, що громадянам України небайдужа доля людей, які загинули в тяжкі роки нашої історії. Ми відкриті для співпраці з усіма, хто розділяє наші принципи: аполітичність і законність пошукової діяльності, її науковість, співробітництво з державою в галузі пошуку та увічнення пам'яті жертв воєн та політичних репресій.

З сьогоднішнього дня Ви можете надати нам інформацію про можливі місця поховань воїнів Першої та Другої світової війни, жертв політичних репресій, осіб, загиблих в зоні АТО, місця, де, за вашими даними, велися бої, може перебувати техніка, боєприпаси, використовуючи ONLINE-сервіс «Повідомити про поховання». У цій рубриці можна, заповнивши відповідні поля, вказати на карті можливе місце поховання або загибелі і таким чином відправити нам інформацію.

Наші пошуковці обов'язково перевірять надану інформацію, про що ми обов'язково Вам повідомимо.

Для того, щоб додати інформацію реєстрація не потрібна. Необхідно лише заповнити контактні дані, а вибравши на карті відповідний маркер (вгорі зліва), можна визначити точку або ділянку місцевості, де, імовірно, знаходиться поховання.

Переконливе прохання: в полі Опис, докладно написати, звідки у Вас ці відомості, чи є документальні підтвердження (які саме), чи є ще свідки або очевидці цієї інформації.

Всі отримані дані будуть носити суто конфіденційний характер і без дозволу автора не будуть публікуватися, будуть використовуватися тільки нашими пошуковцями.

Будемо дуже вдячні за надання правдивої інформації.

ВГО «Союз «Народна Пам'ять»

ДОДАТИ ІНФОРМАЦІЮ

Всеукраїнська громадська організація «Союз «Народна Пам'ять» надає великого значення висвітленню своєї діяльності. Суспільство має знати про те, чим ми займаємося: шукаємо загиблих і повертаємо з небуття їхні імена. Ми віримо, що громадянам України небайдужа доля людей, загиблих за свободу нашої Батьківщини. Ми відкриті для співпраці з усіма, хто розділяє наші принципи: аполітичність і законність пошукової діяльності, її науковість, співпрацю з державою у сфері пошуку та увічнення пам'яті жертв війни та політичних репресій.

Запрошуємо до співпраці дружні організації та журналістів. Також будемо раді надати будь-яку інформацію про діяльність офіційних пошукових об'єднань України, що входять до ВГО «Союз «Народна Пам'ять»..  

Для зв'язку з громадськістю:

04053, м. Київ,

Вознесенський узвіз, 18, оф. 2

Тел.: +38(067) 249-70-43,

Е-mail: office@unm.org.ua


НАПИСАТИ НАМ

Клацніть мишкою по маркеру мапи, щоб дізнатися подробиці.

(Карта поки в розробці)

Государственная архивная служба УкраиныПоиск погибшихКнига памятиПоиск-Днепр