Акцію ВГО «Союз «Народна Пам'ять» підтримав телеканал «Інтер»

Вже третій рік поспіль по всій Україні проводиться захід «Збережемо пам'ять!».

Його мета – напередодні чергової річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні віддати данину пам'яті і шани тим, хто склав свої голови в ті страшні і суворі роки. Нинішній рік – не виняток. Проект «Збережемо пам'ять!» триває.

В ході цієї щорічної акції, яка стартувала з ініціативи пошуковців, тисячі активістів по всій країні збираються біля військових пам'ятників та меморіалів, облагороджуючи і їх реставруючи.

Минулого року нам вдалося облаштувати 30 пам'яток у Київській, Дніпропетровській, Закарпатській, Одеській, Рівненській, Донецькій, Сумській, Полтавській, Хмельницькій і Харківській областях. Не залишилися без уваги і військові меморіали в місті Керч.

Серед небайдужих учасників акції – школярі та студенти, представники пошукових організацій, ветерани. Словом, всі ті, хто пам'ятає і цінує той подвиг, який здійснили наші діди і прадіди.

Цього року з ідеєю зайнятися облаштуванням пам'яток виступив і телеканал «Інтер». Можна очікувати, що завдяки тележурналістам, доглядом за монументами займеться набагато більше людей.

Сьогодні, на жаль, на сході України гримлять вибухи, йдуть справжні бойові дії. Гинуть люди, проливається кров. В домівки стукає горі у вигляді похоронок. Так було і 70 років тому.

Спільними зусиллями ми повинні зберігати пам'ять про минуле, щоб не повторювати фатальних помилок в майбутньому. І чим частіше ми буде обертатися назад, тим більше уроків ми винесемо з трагедій тих страшних років. Тим більше у нас шансів не допустити кровопролиття на рідній землі. Зберегти пам'ять – це наш спільний, почесний обов'язок, наш священний обов'язок!

  • Русский
  • Українська
  • English