Благословенний пошук

 

Напевно, практично у кожного, хто займається пошуком, є свої повір'я і прикмети, або певний порядок дій, покликаний привернути удачу в пошуковій справі.

Шукачі скарбів, наприклад, поклоняються так званому Земляному Дідові - зберігачу скарбів та інших цінностей прихованих або втрачених в землі. Є ті, хто просто виходить в поле з посмішкою і з добрим словом до землі.

Багато хто з пошуковців, перед розкопками, читають коротеньку православну молитву за упокій душ тих людей, що знаходяться в цьому місці...

18 квітня 2018-го, загін «Пошук-Дніпро» (м. Кривий Ріг, ВГО «Союз« Народна Пам'ять») отримав церковне благословення на проведення пошукових робіт.

Можна сказати, що це свого роду традиція. Уже кілька років криворіжці щорічно починають свій пошукової сезон з відвідування Храму Святого Духа (с. Новожитомир, Криворізький р-н, Дніпропетровська область). Спочатку проходить невелике богослужіння, після чого військовий капелан отець Юрій каже пошуковцям напутні слова.

Пошуковці щиро вірять, що це необхідно і правильно: «Наша робота в деякому роді - священний обов'язок, і без Божої допомоги її виконувати нелегко» - ділиться думками Анатолій Золотарьов, керівник криворізького загону «Пошук-Дніпро». - «Ми втручаємося в світ мертвих, в іншу «сферу» - і без благословення тут ніяк. Крім того, незважаючи на багаторічний досвід, виконувати роботу буває важко морально».

 

Слід зазначити, що після благословення, Анатолій вручив учасникам загону нові пошукові посвідчення.​

Тепер вже точно можна сміливо розпочинати пошуковий сезон! 

 

 

  • Русский
  • Українська
  • English