ІПО «Пошук-Дніпро» та Дніпропетровська обласна телерадіокомпанія підписали договір про співпрацю

ДОТРК спільно з історико-пошуковою організацією «Пошук-Дніпро» зніме серію фільмів про історію бойових дій на території Дніпропетровської області. Договір про це 16 травня 2011 року підписати Президент ІПО «Пошук-Дніпро» Ярослав Жилкін та Генеральний директор ДОТРК Валентин Чанглі.

«Спільно з організацією«Пошук-Дніпро» ми хочемо розповісти всім, як героїчно воювала і оборонялася Дніпропетровщина під час війни. Це значимий соціальний проект, покликаний зберегти пам'ять про наших земляків. Здійснення цього проекту стало можливим завдяки підтримці місцевої влади, зокрема губернатора Олександра Вілкула », - сказав Валентин Чанглі.

Ярослав Жилкін повідомив, що вже закінчується робота над зйомками криворізького циклу документальних фільмів. «Криворізький цикл складається з 7 серій. Це розповідь про окупацію, партизанський рух, повоєнний голод тощо. Ми знаходимо унікальну інформацію, якою хочеться поділитися з усіма. Загиблих під час війни звикли рахувати мільйонами, але ж за кожною людиною стоїть його доля, криється подвиг, про який повинні знати його нащадки », - сказав він.

  • Русский
  • Українська
  • English