На Дніпропетровщині стартувала акція "Збережемо пам'ять!"

 

Щорічно, ВГО «Союз «Народна Пам'ять» проводить Всеукраїнську акцію «Збережемо пам'ять!» з відновлення і догляду за військовими меморіалами і пам'ятниками.

Акція бере свій початок ще в 2013 році і проходить щорічно з квітня по червень. У ній беруть участь понад 1 тис. волонтерів і пошуковців, а також небайдужа до історії своєї країни молодь.

Цього року першими акцію провели пошуковці загону ІПО «Пошук-Дніпро» (м.Кривий Ріг, Дніпропетровська область).

25 і 29 квітня, разом з учнями Криворізької загальноосвітньої школи №59 та їх вчителями, місцевими активістами і товаришами, пошуковці приділили час впорядкуванню братської могили Другої світової війни, розташованої на території Старого Інгульця (Інгулецький р-н міста Кривий Ріг).

Пошуковці побілили бордюри, прибрали сміття навколо, трохи підфарбували золотистою фарбою пам'ятник Невідомому солдату, а також навели прізвища солдатів на плитах, зруйнованих часом і частково недбалістю людей.

Розміщений у підніжжя пам'ятника барельєф у вигляді п'ятикутної зірки, а точніше те, що від нього залишилося, вирішили повністю прибрати. Замість нього тут колись з'явиться новий, а поки, на місці барельєфа буде намальована червона зірка.

 

  • Русский
  • Українська
  • English