Наголошуємо! «Чорний Тюльпан» нікому не доручав збір коштів для потреб місії

Усю допомогу просимо надавати за наступними реквізитами: ПАТ КБ «Приватбанк» р/р 26003056209093, ВГО «Союз «Народна Пам'ять», Фонд пошуку загиблих на сході України.

До Всеукраїнської громадської організації «Союз «Народна Пам'ять» звертаються юридичні та фізичні особи з запитом стосовно того, що окремі благодійні та громадські організації займаються збором коштів та матеріальних ресурсів для потреб Гуманітарної місії «Чорний Тюльпан» («Евакуація-200»). Останнє таке звернення відбулося за фактом діяльності БФ «Прей Фор Юкрейн».

Тому, враховуючи вищенаведене, офіційно повідомляємо, що ВГО «Союз «Народна Пам'ять» не уповноважила жодну юридичну та фізичну особу на збір коштів чи матеріальну допомогу для Гуманітарної місії «Чорний Тюльпан» (в тому числі й БФ «Прей Фор Юкрейн»), оскільки це створює можливості для зловживань.

Збір коштів для потреб Гуманітарної місії «Чорний Тюльпан» з вересня 2014 року ВГО «Союз «Народна Пам'ять» здійснює виключно на власний рахунок з наступними реквізитами: ПАТ КБ «Приватбанк» р/р 26003056209093, ВГО «Союз «Народна Пам'ять», Фонд пошуку загиблих на сході України. Контакти: ВГО «Союз «Народна Пам’ять», 01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри 15, оф. 306, тел.: +38-044-362-77-61, +38-067-249-70-43, гаряча лінія - 0 800 210 135, е-mail: office@unm.org.ua, сайт: unm.org.ua, naidy.org.ua.

У зв’язку з цим, звертаємося:

- до громадян України та підприємств - не надавати жодної допомоги неавторизованим організаціям, що намагаються діяти від імені «Чорного Тюльпану» - повідомляти нам про такі випадки;

- до осіб та організацій, що можуть провадити таку діяльність - припинити будь-який збір коштів від імені Всеукраїнської громадської організації «Союз «Народна Пам'ять» та Гуманітарної місії «Чорний Тюльпан». В іншому разі, залишаємо за собою право на звернення до правоохоронних органів.

 

ВГО «Союз «Народна Пам'ять»

 

  • Русский
  • Українська
  • English