Пошуковці провели два урочистих перепоховання

 

22 червня - День пам'яті і скорботи. Щорічно в цей день ми вшановуємо світлу пам'ять тих, чиї життя обірвалися в період Другої світової війни. Горем і болем вона увірвалася в кожен український дім, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю...

22 червня цього року мало особливе значення й для пошуковців ВГО «Союз «Народна Пам'ять».

У цей день відбулося два урочистих перепоховання.

 

У селі Мала Лепетиха (Великолепетиський район Херсонської області) пошуковці ВПК «Каховка» провели в останню путь 24-х солдатів РСЧА, знайдених загоном в 2018-2019 рр. на території колишнього Нікопольського плацдарму. Організаторами заходу виступили пошуковці за підтримки сільського голови Максима Колокоти.

У церемонії взяли участь представники сільської та районної адміністрації, місцеві жителі, представники духовенства, а також вихованці пошуковців - учасники Військово-патріотичного клубу «Сокіл».

Друге перепоховання відбулося в селі Зелене поле (Криворізький район Дніпропетровської області). Криворізький загін ІПО «Пошук-Дніпро» урочисто поховав останки 43-х воїнів РСЧА, виявлених пошуковцями під час розвідок та експедицій в 2018-2019 рр.

Захід відбувся на місцевій братській могилі. У церемонії взяли участь представники сільради та районної адміністрації, учасники АТО, місцеві мешканці, представники духовенства, а також голова місцевого фермерського господарства Мельник В.С, який надав пошуковцям значну підтримку в проведенні перепоховання.

За загиблим у місцевій церкві відспівали панахиду. Під збройовий залп у виконанні вартової групи загиблі воїни знайшли вічний спокій...

  • Русский
  • Українська
  • English