Пошуковий загін «Обеліск», Сумська обл., Глухів

Глухівський пошуковий загін «Обеліск» був створений 10 грудня 1992 року з ініціативи В. О. Іщенка. Зараз загоном з 6 чоловік керує Юрій Коваленко.

Члени загону займаються пошуком, перепохованням і встановленням імен осіб, загиблих і зниклих безвісти під час Другої світової війни - солдат і офіцерів червоної РСЧА, партизанів, підпільників і мирних жителів, а також беруть участь у створенні Книги Пам'яті.

Пошуковці залучають представників інших громадських організацій до реалізації завдань загону, об'єднують ентузіастів для проведення всіх видів пошукової роботи. Члени загону допомагають створювати військові експозиції в громадських і державних музеях, співпрацюють з іноземними організаціями і фондами.

У планах пошукової роботи на 2013 рік - експедиція в Кролевецький р-н Сумської області з метою пошуку місця розстрілу монахів і священиків, страчених більшовиками у 20-х роках ХХ століття; експедиція в Шосткинський р-н Сумської області на місце падіння двох радянських бомбардувальників; експедиція в Глухівський р-н Сумської області на місце падіння двох літаків ВПС РСЧА.