Представники «Чорного Тюльпана» зустріли День добровольця

14 березня, вперше Україна відзначала День добровольця. Святкування цієї дати встановлено 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посилення суспільної уваги і турботи по відношенню до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Цей день, звичайно ж, не пройшов повз волонтерів Гуманітарної місії «Чорний Тюльпан» (ВГО «Союз «Народна Пам'ять»). Адже кому як не їм добре відома доля добровольця.

Ще в 2014 році вони вирішили допомагати загиблим та зниклим безвісти в зоні АТО повернутися додому. За роки роботи волонтерами «Чорного Тюльпана» було обстежено понад 70 населених пунктів, знайдено і вивезено тіла 808 загиблих. І це, на жаль, не останні цифри. Волонтери продовжують роботу, ризикуючи життями, виконують свою місію.

Група волонтерів «Чорного Тюльпана» з м. Слов'янськ Донецької області провели День українського добровольця в місцевому краєзнавчому музеї. Тут зібралися працівники культури, представники громадських організацій, викладачі університетів та коледжів разом з учнями, ЗМІ, а також добровольці батальйонів.

Волонтери ділилися своїми історіями про поїздки в зону АТО, розповідали про гуманітарну місію.

Добровольці батальйонів передали в музей артефакти, привезені із зони АТО.

У Каховці група волонтерів «Чорного Тюльпана» провела цей день на базі міської універсальної бібліотеки. У круглому столі з нагоди Дня українського добровольця взяли участь учасники АТО, волонтери, молодь, яка ще навчається.

Волонтер-доброволець, член гуманітарної місії «Чорний Тюльпан» Євген розповів присутнім про діяльність волонтерської місії на Сході України в зоні АТО і про свої особисті враження.

  • Русский
  • Українська
  • English