Результатом розвідки стало виявлення вибухонебезпечних предметів

 

Незважаючи на те, що все більше настають холоди, і сезонні польові роботи практично закінчуються, пошуковці продовжують виїжджати на розвідки, з надією знайти останки загиблих солдатів.

Передбачити що саме «попадеться» пошуковцям черговий раз - неможливо. Звісно, найважливіше - знайти загиблих. Але не завжди результатом роботи виявляються останки бійців. Часто «щастить» на залізо - деталі обгорілої техніки, фрагменти розірваних снарядів, кулі, патрони, та інші «свідки» війни. Крім того, часто трапляються і вибухонебезпечні предмети, з якими слід обходитися більш «делікатно». На щастя, з подібною делікатністю у наших пошуковців проблем не виникає.

26-го листопада 2019-го неподалік села Недайвода (Криворізький р-н, Дніпропетровська область) історико-пошукова організація "Пошук-Дніпро" (ВГО "Союз "Народна Пам'ять") виявила вибухонебезпечні предмети періоду Другої світової війни: 7 німецьких протитанкових мін ТМ-42, 14 мінометних мін калібром 82 мм, 6 артснарядів калібром 76 мм та один підривник до снаряду.

Загальною кількістю 28 шт. вибухонебезпечні предмети були передані ДСНС Дніпропетровської області для подальшого безпечного знищення.

  • Русский
  • Українська
  • English