Слов'янські пошуковці виявили останки трьох солдатів РСЧА

 

Морози морозами, але робота, як то кажуть, на місці не стоїть. Пошук загиблих і зниклих безвісти в період Другої світової війни солдатів триває.

25 листопада 2018 року в районі села Долина пошуковці Асоціації дослідників військово-історичної спадщини "Плацдарм" (ВГО "Союз "Народна Пам'ять") виявили останки трьох загиблих, імовірно військовослужбовців РСЧА, які загинули в 1943 році.

Від одного солдата залишився тільки фрагмент ноги з черевиком. Біля нього знайшли гранату РГД-33. Другий загиблий був в чоботях. Поруч з ним лежали гільзи і патрони до гвинтівки системи Мосіна. Нічого, що допомогло б у встановленні особи солдатів, виявлено не було.

Найважливішим, що виявили пошуковці у третього загиблого виявилися знак "Гвардія" і фрагменти паперу (імовірно документів), які будуть передані на експертизу. Біля останків солдата також лежали: ящик для кулеметної стрічки, диск від ППШ, скляна фляга, дві протитанкові гранати, РГ-42 та 3 гранати РГД-33, патрони до ПТР, пачки з патронами до гвинтівки Мосіна та ППШ, німецька похідна фляга, 2 канцелярських олівця, стиральна гумка.

Всі знайдені вибухонебезпечні предмети будуть передані представникам місцевої ДСНС для знищення. Останки червоноармійців будуть знаходитись на тимчасовому зберіганні до найближчого перепоховання.

 

  • Русский
  • Українська
  • English