"Союз "Народна Пам'ять" відмічає своє восьмиріччя!

 

Дорогі друзі та колеги !!
Сьогодні нашій Всеукраїнської громадської організації «Союз «Народна Пам'ять» виповнюється 8 років!

Цілих 8 років пройшло з того часу, як пошукові загони з різних регіонів країни об'єдналися заради спільної справи!
А здається, це було лиш учора...
Нехай часу пройшло не так і багато, але скільки всього ми з вами вже встигли зробити!
За вісім років роботи організації, знайдено і гідно перепоховано останки понад 7 тис. військовослужбовців, 738 цивільних осіб, понад 1970 жертв політичних репресій. Встановлено імена 2547 військовослужбовців та інших категорій загиблих (1626 з яких за архівними джерелами), знайдено 102 сім'ї загиблих.
Завдяки нашій з вами роботі, земля України звільнилася від 52 850 вибухонебезпечних предметів, що залишилися з часів далекої війни.
Музеям передано близько 25 250 експонатів і безліч унікальних історичних документів.
За чотири з половиною роки існування Гуманітарної місії «Чорний Тюльпан» нашими пошуковцями евакуйовано останки 858 військовослужбовців, загиблих в зоні АТО...

У 2018 року ми гідно провели 2 масштабних експедиції і ряд заходів, присвячених Сторіччю Першої світової війни, взяли участь в двох міжнародних експедиціях в Польщі і Німеччині, знайшли безліч останків військовослужбовців, загиблих у Першій і Другій світовій війні, а також відшукали їх родичів.

Нам безумовно є чим пишатися! І все завдяки кожному з вас, дорогі пошуковці!
Перед нами стоять нелегкі завдання і нам ще дуже багато чого потрібно досягти. І, звичайно ж, разом, ми обов'язково впораємося!

Зі святом, друзі! З восьмою річницею нас!

  • Русский
  • Українська
  • English