У Дніпропетровській області перепоховали останки солдатів 34

14 жовтня цього року, на Покрову, в селі Зелене Поле Криворізького району Дніпропетровської обл. були перепоховані останки 34 бійців.

14 жовтня цього року, на Покрову, в селі Зелене Поле Криворізького району Дніпропетровської обл. були перепоховані останки 34 бійців Червоної Армії, які загинули у листопаді-лютому 1943-1944 рр. в ході боїв за звільнення м. Кривий Ріг. Бійців знайшли пошуковці громадської організації пошуковців «Пошук-Дніпро», член Союзу «Народна Пам'ять».

Всі знайдені солдати були урочисто перепоховані на місцевому цвинтарі з дотриманням належних цивільних, військових і релігійних обрядів.

У похованні брали участь демобілізовані воїни АТО, представники місцевих органів влади, місцеві жителі і пошуковці – в загальній складності понад 200 осіб.

«Державна програма з пошуку та перепоховання солдатів Другої світової війни закінчила свою роботу ще в 2010 році, тому багато останків знаходилися на зберіганні багато років через відсутність грошей. І лише зараз стало можливим провести перепоховання силами небайдужих людей» - розповів Голова ВГО «Союз «Народна Пам'ять» Жилкін Я. А.

  • Русский
  • Українська
  • English