«Волонтерами не народжуються – ними стають»

5 грудня, у всьому світі святкували День волонтера. Свято, яке дає можливість добровольцям і різним благодійним організаціям нагадати про свою подвижницьку працю. Це день тих, хто не шкодує свого таланту, часу та енергії для інших людей, які потребують допомоги. Адже волонтери готові в будь-який момент простягнути руку допомоги, не очікуючи за це винагороди.

Це свято, звичайно ж, не обійшло стороною і наших пошуковців з ВГО «Союз «Народна Пам'ять».

За активну участь в гуманітарній діяльності, п'ятеро представників загону «Пошук-Дніпро»: Андрій Скрипченко, Віталій Романовський, Юрій Силюта, Олег Усенко і Олег Іваненко, – були відзначені почесними грамотами та відзнаками. Урочисте нагородження відбулося в актовій залі Дніпропетровської обласної державної адміністрації, м. Дніпро. Крім представників «Союз «Народна Пам'ять» в актовому залі були присутні понад 300 волонтерів Дніпропетровської області. Зі словами подяки, нагороди всім активістам-добровольцям вручав голова адміністрації Валентин Михайлович Резніченко.

У той же час, генеральний штаб АТО м. Краматорськ нагородив і наших пошуковців з АДВІС «Плацдарм», м. Слов'янськ, Донецька обл.

У 2014 році вони проводили роботи з пошуку останків загиблих, екіпаж яких розбився під час бойових дій в зоні АТО.

Нагороджував волонтерів міністр оборони України Степан Тимофійович Полторак.

За пошук загиблих і зниклих безвісти, нагрудний знак «Знак Пошани» урочисто вручили Євгенії Калугіної, Олексію Юкову та Олегу Курінному.

Разом з ними, за волонтерську діяльність, медаллю «За жертовність та любов до України» нагородили ще двох «плацдармовців» – Михайла Борисенка та Андрія Бондаренка.

Також, указом Президента України, ще троє пошуковців: Олександр Гузь, Олександр Куковєров і Сергій Ткаленко - нагороджені відзнакою Президента України – Хрестом Івана Мазепи.

Варто відзначити, що всі нагороджені беруть безпосередню участь у Гуманітарній Місії «Чорний Тюльпан» разом з іншими активістами ВГО «Союз «Народна Пам'ять». Приємно усвідомлювати, що роботу «героїв нашого часу» не забувають та поважають.

Ми знаємо, що труд волонтера неоціненний. Ніякі нагороди не зможуть відобразити весь вклад і старання добровольця, і все ж отримувати їх приємно.

Але з визнанням чи без – справжній волонтер і надалі буде продовжувати свою благородну діяльність. ВГО «Союз «Народна Пам'ять» пишається своїми пошуковцями і вірить, що кожен з них саме такий!

  • Русский
  • Українська
  • English