ВПК «Каховка» відзначив другу річницю трагедії Дебальцеве

Вчора, в місті Каховка пройшов захід, присвячений другій річниці трагічної битви за Дебальцеве. Організаторами стали пошуковці ВГО «Союз «Народна Пам'ять» – Військово-патріотичний клуб «Каховка». Багато з пошуковців також є волонтерами Гуманітарної місії «Чорний Тюльпан».

Сесійна зала Міськвиконкому міста зібрала багато людей. Були присутні місцеві громадські організації учасників АТО – «Бєлая стрєла» та «Скіф», а також багато міських жителів, включаючи вихованців «Каховки» – молодіжний Військово-патріотичний клуб «Сокол».

Не обійшлося і без присутності представників органів місцевого самоврядування. Біля мікрофона виступали – Олег Кожем'якін, перший заступник мера м. Каховка Віктор Зубко, начальник відділу молоді і спорту Володимир Федченко, заступник мера з питань діяльності виконавчих органів ради.

Учасники «Чорного Тюльпана» показали документальний фільм про те, як проходять роботи з пошуку загиблих. Після чого ознайомили всіх з експонатами, що привезені з АТО, і розповіли їх історію.

Найціннішим артефактом виявився український прапор. Він належав одному з бійців, загиблому в Дебальцеве. Пошуковці знайшли його згорілим в БТР. Біля бійця і лежав прапор – дивом не дуже пошкоджений.

Своїми розповідями і спогадами поділилися солдати, які брали участь у боях під Дебальцеве.

На завершення, учасники Гуманітарної місії «Чорний Тюльпан» вручили листи подяки двом волонтерам міста Каховка, які надали допомогу в ремонті робочого автомобіля.

  • Русский
  • Українська
  • English