Вражаючі кольорові кадри битви в Арденнах

До початку битви в Арденнах офіцерами союзних військ в Арденнському регіоні була проведена лінія довжиною 88 миль. Арденни знаходяться в Бельгії, але також проходять через Люксембург, Францію і Німеччину.

Розташування дуже стратегічне і тому їх історія налічує величезну кількість битв та воєн.

Оскільки ця територія має нерівну поверхню, що включає в себе ліси, пагорби та яри, німцям довелося придумувати способи її швидкого і безпечного обходу. Їм вдалося знайти спосіб це зробити, після чого вони прибули до Франції з метою атаки Парижа в травні 1940 року.

Бойові дії почалися у Нормандії в червні 1944 року і не припинялися протягом наступних місяців.

В листопаді було прийнято рішення відправити сотні солдатів союзних військ для переозброєння та відпочинку; залишаючи при цьому недосвідчених солдатів обороняти передову.

Вони мали туманне уявлення про те що могло трапитися далі: 25 німецьких дивізій, озброєних важкою артилерією, а також дві танкові дивізії згрупувалися в лісовому масиві регіону Айфель. Це була місцевість, де легко можна було сховатися у всіх на виду.

Тут перебувала група з 20-30,000 німців, готових подолати союзників і проштовхнути їх у Антверпен, Бельгія.

План дій німців полягав у поділі американських і британських сил надвоє. Таким чином, німці могли оточити і розгромити союзні армії – примушуючи союзників підписати мирний договір, який задовольняв би умови німців.

Адольф Гітлер вважав, що оскільки з цим було покінчено, то німецькі війська тепер могли б зосередити увагу на східній стороні війни.

Дивіться ці кадри, в кольоровому зображенні, щоб побачити як німецькі війська завдають атаку через Арденни.

  • Русский
  • Українська
  • English