Всеукраїнська громадська організація «Союз «Народна Пам'ять» проводить відкриті конкурси

Всеукраїнська громадська організація «Союз «Народна Пам'ять» з метою популяризації пошукового руху та збереження культурного надбання України в 2017 році проводить відкриті конкурси в 5 номінаціях.

В конкурсі можуть брати участь пошуковці СНП, інших пошукових організацій, фізичні та юридичні особи.

Відбір та аналіз заявок буде здійснюватися спеціальним Конкурсним комітетом за участі пошуковців, істориків, археологів, спеціалістів архівної справи.

За результатами конкурсу в кожній з номінацій вручаються грошові премії у розмірі: 1 місце - 5 000 грн.; 2 місце – 3 000 грн.; 3 місце – 2 000 грн.

Крайній строк подачі заявок для участі у конкурсі – 1 листопада 2017 року.

Номінації

За найкраще архівне дослідження

За найкраще архівне дослідження.

Перевага віддається дослідженням, що сприяли пошуковій роботі.

Для участі в даній номінації потрібно:

Надіслати на почтову адресу (office@unm.org.ua) текст дослідження з вказанням його застосування в пошуковій роботі та описом (прізвище, ім’я, по-батькові, фото автора, назва, рік та місце виконання; назва архіву (архівів) у яких було здійснено дослідження).

За результатами попереднього аналізу може бути призначена експертиза дослідження з залученням зовнішніх незалежних фахівців.

Текст дослідження може бути опублікованим на сайті Союзу «Народна Пам'ять» (за погодження з автором).

За найкращий аналітичний матеріал (дослідження, статтю за матеріалами наших пошукових робіт)

За найкращий аналітичний матеріал (дослідження, статтю за матеріалами наших пошукових робіт).

Перевага надається матеріалам стосовно необлікованих та нововиявлених місць поховань, загибелі бойової техніки, найбільш активних бойових зіткнень

Для участі в даній номінації потрібно:

Надіслати на почтову адресу (office@unm.org.ua) текст аналітичного матеріалу з вказанням його застосування в пошуковій роботі та описом (прізвище, ім’я, по-батькові, фото автора, назва, рік та місце виконання).

За результатами попереднього аналізу може бути призначена експертиза матеріалу з залученням зовнішніх незалежних фахівців.

Текст аналітичного матеріалу буде опублікованим на сайті Союзу «Народна Пам'ять» (за погодження з автором).

За найцікавішу знахідку

За найцікавішу знахідку.

Номінація присуджується за унікальні, рідкісні, коштовні знахідки в пошуковому, історичному та археологічному значені.

Для участі в даній номінації потрібно:

Надіслати на почтову адресу (office@unm.org.ua) текстовий документ (Word) з описом знахідки (як називається, де і за яких умов була знайдена, до якого періоду належить і т.д). До тексту опису додати фото знахідки (належної якості та з різних ракурсів) + фото «в процесі» знаходження (у разі наявності). Відео вітається.

За результатами попереднього аналізу може бути призначена експертиза знахідки. Тому заявник має бути готовий її пред’явити.

Знахідки, що мають історичну, археологічну цінність мають бути передані (або готуватися до передачі) в музейні установи України.

За найпрофесійніше виконання пошукових робіт

За найпрофесійніше виконання пошукових робіт

З застосуванням провідних міжнародних наукових стандартів.

Для участі в даній номінації потрібно:

Надіслати на почтову адресу (office@unm.org.ua) текстовий документ (Word) з описом пошукових робіт (назва заходу; що, де, коли і ким виконано; які стандарти використано й методики пошукових робіт і т.д).

До тексту опису додати фото робіт (не менше 10) та відео (бажано).

За найкращий захід з залученням молоді до пошукової справи

За найкращий захід з залученням молоді до пошукової справи

Учасники «Союз «Народна Пам'ять» з метою розвитку пошукового руху України, зобов’язані активно залучати до пошукової діяльності молодь: проводити тематичні заходи, брати з собою на пошуки і т.д.

Для участі в номінації необхідно:

На почтову адресу (office@unm.org.ua) надіслати текстовий документ (Word) з інформацією про певний захід із залученням молоді (пошукові роботи, відновлення пам’ятників та меморіалів, допомога у пошуку загиблих, навчання, тощо) з описом пошукових робіт (назва заходу; що, де, коли і ким виконано). До тексту опису додати фото робіт (не менше 10) та відео (бажано).

Переможе та група, чий захід стане найцікавішим, найчисельнішим та найбільш значущим.