Як зацікавити дитину історією

Експонати часів війни і розповіді людей, які побували в АТО, стануть непоганою альтернативою комп'ютерним іграм.

На сьогоднішній день перед багатьма батьками вже не стоїть нелегкий вибір: як грамотно і з користю організувати дозвілля дитини після шкільних уроків. Секцій, курсів і тренінгів – хоч відбавляй. Фахівці без зусиль проаналізують здібності вашого чада, розкриють його потенціал і правильно підберуть йому потрібний напрямок.

Щоправда, переважна більшість фахівців чомусь забувають про те, що дитині треба прищеплювати любов до свого рідного краю, до його історії. Та й патріотичні секції чомусь у нас, що називається, не в тренді.

Правда, винятки все ж таки є. Наприклад, минулого тижня в Каховці з нагоди дня визволення міста від фашистських загарбників місцеві представники ВГО «Союз «Народна Пам'ять» організували учням каховської школи №1 екскурсію в військово-історичний музей.

- Гідом для дітей виступив заступник командира військово-історичного клубу «Каховка» Володимир Федченко, розповівши про роботу пошуковців на території Нікопольського плацдарму, де в роки Другої світової війни кілька місяців тривав жорстоке і кровопролитне протистояння наших співвітчизників проти гітлерівських окупантів. Окремо він торкнувся теми переправи через Дніпро поблизу нашого міста, форсуючи яке загинуло багато радянських солдатів. Саме тому в наших «соснах», де каховчани звикли відпочивати і влаштовувати пікніки, досі дослідники знаходять останки наших бійців, - розповідає представник клубу, учасник місії «Чорний Тюльпан» Євген Кішкін, який не так давно повернувся з зони АТО.

За його словами, екскурсія не залишила байдужими юних відвідувачів. Вони не тільки уважно слухали, розглядали, фотографувалися з експонатами, а проявили зацікавленість і допитливість, ставлячи дорослим різноманітні питання. А вже через тиждень ВІК «Каховка» зустрічав нових екскурсантів - представників відділу у справах дітей Каховської міськради, учнів і педагогів інших каховських шкіл.

 

  • Русский
  • Українська
  • English