Ярослава Жилкіна обрали секретарем комісії з питань культурної спадщини та культурних цінностей

2 серпня 2016 р. відбулося перше засідання Громадської Ради при Міністерстві культури України, на якому були обрані керівні органи ради та комісій.

У підсумку, головою Громадської Ради став Богдан Кожушко, секретарем комісії з питань культурної спадщини та культурних цінностей був обраний Голова Всеукраїнської громадської організації «Союз «Народна Пам'ять» Ярослав Жилкін. Обрання Голови СНП сприятиме реалізації головної мети організації - виявленню і дослідженню культурної спадщини, а також безпосередній участі у збереженні історичної пам'яті. 

Адже тільки за останні 5 років діяльності «Народної Пам'яті», безпосередньо в рамках з охорони культурної спадщини, було організовано та проведено 24 міжнародних і 47 міжрегіональних пошукових «Вахт Пам'яті». 

Близько 2,5 тисяч знайдених експонатів часів Першої та Другої світових воєн передано в музеї та заклади для подальшого розміщення в експозиціях. Крім цього, постійно ведеться не менш важлива робота з військово-патріотичного виховання молоді - майбутніх зберігачів наших культурних цінностей та спадщини!   

 

  • Русский
  • Українська
  • English