З Днем визволення України від фашистських загарбників!

28 жовтня Україна відзначає День визволення від фашистських загарбників, який відмічається відповідно до Указу Президента України від 20.09.2009 р. «…з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності Українського народу у Другій світовій війні».

72 роки пройшло з того часу, коли було звільнено останній населений пункт в найзахіднішій частині України – на Закарпатті. В визволені брало участь понад 2,3 млн. солдат й офіцерів, десятки тисяч партизан й підпільників. За роки війни та окупації загинуло біля 10 млн. українців, було зруйновано 28 тис. сіл, 714 міст, 85-90% інфраструктури та промисловості. Але наш народ вистояв й переміг.

Колектив ВГО «Союз «Народна Пам'ять» та Гуманітарної місії «Чорний Тюльпан» від щирого серця вітає усіх українців з цим справжнім святом, бажає міцності духу, сил та звитяг, гідних пам’яті наших героїв минулого.

Зі свого боку ми продовжуємо пошук тисяч солдат – визволителів, які до цього часу лежать в невідомих похованнях на місцях боїв, рахуються «безвісти зниклими». Тому, просимо повідомляти усіх небайдужих про такі поховання за гарячою лінією – 0 -800-501-482.

Збережемо честь і пам'ять разом!

 

  • Русский
  • Українська
  • English