Запрошуємо на виставку за нагоди 100-ліття Першої світової війни

З нагоди відзначення 100-ліття Першої світової війни 17 січня 2017 року в «Національному музеї історії України у Другій світовій війні» відбудеться відкриття виставки артефактів того часу, знайдених під час експедиції на місцях боїв в українських Карпатах пошуковцями ВГО «Союз «Народна Пам'ять». Деякі артефакти будуть експонуватися в стінах музею тимчасово, більшість же з них залишиться назавжди. На виставці можна буде побачити: каблучки, медалі, значки й кокарди, фрагменти амуніції, люстерка, гребінці, годинники… Здавалося б звичайні речі, проте з історією довжиною в століття. Деякі пошкоджені часом, деякі майже як нові – та кожна з цих речей зможе вас здивувати.

Одним із найважливіших експонатів варто назвати медальйон, який зовсім недавно нашим пошуковцям вдалося розшифрувати. Він досі має значимість, бо в ньому – доля солдата, родичів якого ми сподіваємося знайти.

Запрошуємо небайдужих до історії та й просто всіх, кого переповнює цікавість до історії нашого краю на відкриття Виставки!

Чекаємо вас о 12:00 за адресою вул. Лаврська 24.

За додатковою інформацією звертатися за тел: 068 20 15 506

  • Русский
  • Українська
  • English