«Збережемо пам'ять!» На Дніпропетровщині

4 травня 2018-го учні криворізької школи № 91 і члени молодіжного загону «Соколята» разом з пошуковцями «Пошук-Дніпро» (ВГО «Союз «Народна пам'ять», м. Кривий Ріг) взяли участь у Всеукраїнській акції «Збережемо пам'ять!».

В ході акції було приведено в порядок братську могилу в селі Широке (Менжинка) Софіївського району, Дніпропетровської області.

Після, була проведена «лінійка пам'яті», на якій в скорботному мовчанні учні вшанували пам'ять загиблих в роки Другої світової війни і в зоні АТО.

Олександр Зеленський, пошуковець і волонтер Гуманітарної місії «Чорний тюльпан» розповів дітям про роботу на сході, в якій він брав безпосередню участь.

Акція закінчилася покладанням квітів до пам'ятника загиблим воїнам.

В той же день, після проведення акції, школярі з великим інтересом відвідали Софіївський краєзнавчий музей.

Детальніше в сюжеті телеканалу «Рудана»:

 

 

Для справки:

Всеукраинская акция «Сохраним память!» по восстановлению и уходу за военными мемориалами и памятниками берет свое начало еще в 2013 году и проходит ежегодно с 20 апреля по 8 мая. Акция была инициирована Всеукраинской общественной организацией «Союз «Народная Память». В ней принимают участие более 1,5 тыс. волонтеров и поисковиков, а так же неравнодушная к истории своей страны молодежь.

 

  • Русский
  • Українська
  • English