Згадати про Афган і не тільки ...

15 лютого 2018 року, в Будинку культури ім. Фрунзе (м.Каховка) відбувся урочистий захід, присвячений 29-й річниці виведення радянських військ з Афганістану та Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. 

В актовій залі пройшов концерт - Фестиваль військово-патріотичної пісні. Для жителів міста виступали місцеві творчі колективи: виконували тематичні пісні, а також декламували вірші та танцювали.

У заході активну участь взяли пошуковці Військово-патріотичного клубу «Каховка» (ВГО «Союз« Народна Пам'ять ») разом з членами ВПК «Сокіл». Вони представили невелику виставку експонатів, що відносяться до періоду Другої світової та Афганської воєн і АТО. Виставку гармонійно доповнювали чорно-білі фотографії.

«Більшість експонатів - розповідає В'ячеслав Пашинський, пошуковець ВПК       «Каховка» і старший інструктор ВПК «Сокіл» - були знайдені нашими пошуковцями під час різних експедицій і польових розвідок по Другій світовій. А ті експонати, які представлені по збройному конфлікту на сході України, каховські хлопці-волонтери привезли із зони АТО, коли проводили пошук загиблих в складі Гуманітарної місії «Чорний Тюльпан».

Довідка:

15 лютого 1989 року із Афганістану були виведені радянські війська, які протягом десяти років брали участь у війні на території цієї країни.

Афганська війна - трагічна сторінка історії, яка тривала вдвічі довше, ніж Друга світова. Її ніхто не оголошував, але вона забрала чимало життів і залишила невиліковні рани безлічі, в тому числі і українських, сімей.

  • Русский
  • Українська
  • English