Жилкін Ярослав Олександрович

Ярослав Олександрович Жилкін

Голова правління ВГО «Союз «Народна Пам'ять».

Народився 30 березня 1971 року в м. Кривий Ріг Дніпропетровської області.

Після закінчення школи був призваний до лав Збройних сил СРСР. З 1989 р. до кінця 1991 р. проходив службу в морській частини прикордонних військ на Камчатці. Після демобілізації повернувся в рідне місто.

Трудову діяльність розпочав з роботи на шахті «Більшовик». У 1993 р. був призначений на посаду директора кінотеатру «Юність». З 1996 р. по 2010 рр. займався підприємницькою діяльністю.

Має вищу освіту: закінчив Київський національний університет культури та мистецтв.

З 2008 р. бере активну участь в діяльності громадської організації «Історико-пошукова організація «Пошук-Дніпро», що займається пошуком та перепохованням останків воїнів, які загинули під час Другої світової війни. Надає всебічну допомогу у всіх експедиціях даної організації. З 2010 р., будучи депутатом Криворізької міської ради 7 скликання, займається питаннями, пов'язаними з життям рідного міста.

Є одним з ініціаторів створення Всеукраїнського громадського об'єднання пошукових організацій «Союз «Народна пам'ять», і з 2011 р. обраний головою правління цієї організації. Сприяє популяризації пошукового руху. У 2012 р. Постановою Кабінету Міністрів України №239 від 18 января 2012 р. призначений Відповідальним секретарем Державної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам'яті жертв війни та політичних репресій при КМ України.

Одружений, виховує чотирьох дітей.